Serdecznie pragnę Państwa przywitać na stronie Finanseps

Miło mi Państwa gościć na stronie oferującej możliwość spełnienia marzeń w postaci zakupu własnego domu lub mieszkania .
Z mojej strony zapewniam Państwa iż dodam wszelkich starań by proponowane kredyty hipoteczne jak i mieszkaniowe były przedstawione profesjonalnie a zarazem w przejrzysty dla Panstwa sposób . Zapraszam do przeglądania ofert kredytowych , zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy oraz do wypełnienia niezobowiązującego wniosku po którym odezwie się do Państwa dedykowany doradca kredytowy.

Z poważaniem Piotr Sowa


Potrzebujesz ubezpieczenia? A moze konto osobiste lub kredyt? Jest rozwiązanie. Decyzja należy do Ciebie. Dopasujemy najlepsze i najkożystniejsze ubezpieczenie.

Wszystko, no prawie wszystko co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniach.


Zapraszamy do dalszej części artykułu :) ... Jest to forma zabezpieczenia siebie lub bliskich w przypadku choroby, niepełnosprawności czy wypadku. Niektóre firmy oferują tego typu ubezpieczenie powiększone o formy oszczędności lub inwestowania. Decydując się na długotrwałe oszczędzanie na starość warto dokładnie sprawdzić formy i sposoby zarządzania pieniędzmi, bo być może sposoby inwestycyjne będą korzystniejsze. Ubezpieczenie na życie jest doskonałym sposobem na zabezpieczenie swojej emerytury oraz w przypadku śmierci zapewnienie godnego życia najbliższym.

Ubezpieczenie zdrowotne


Jest to bardzo wygodny sposób na zabezpieczenie swojego zdrowia oraz zapewnienia sobie korzystania z usług medycznych w komfortowych warunkach. Firmy ubezpieczeniowe oferują pakiety medyczne zawierające cały koszyk wybranych usług medycznych. W ten sposób klienci towarzystw zapewniają sobie szybki dostęp do lekarzy i zabiegów medycznych.

Ubezpieczenia kredytów


Jest to forma zabezpieczenia zobowiązania finansowego, w przypadku utraty płynności finansowej przez beneficjenta. Często firmy oferujące pożyczki lub kredyty, w przypadku wykupienia ubezpieczenia mogą zaoferować niższe oprocentowanie. Ubezpieczenie może mieć różne formy, wspomagające kredytobiorcę w momencie trudności. Ubezpieczenie związane jest również z utratą zdrowia lub życia przez zobowiązanego. Ubezpieczenie wypadkowe

Ubezpieczenie wypadkowe


inaczej zwane NNW czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ten typ ubezpieczenia bardzo często dołączany jest do innych pakietów i stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla beneficjenta.


Ubezpieczenie turystyczne


Jest to forma ubezpieczenia wykorzystywana w przypadku podróży zagranicznych. Można nim objąć całą rodzinę i zabezpieczyć różne formy spędzania wolnego czasu. Od tradycyjnych najprostszych sposobów po uprawianie sportów ekstremalnych poza granicami kraju. Ubezpieczenia turystyczne obejmują koszty leczenia, transport chorego lub opiekę prawnika.

Ubezpieczenie dziecka


Jest to forma ochrony dziecka od nieszczęśliwych wypadków podczas przebywania w szkole i poza nią. Zabezpiecza również przypadki zniszczenia przez niego mienia innych osób. Jest to doskonała forma ochrony małoletniego przed nieprzyjemnymi konsekwencjami.


Ubezpieczenie sportowe


Dotyczy najczęściej osób uprawiających sport ekstremalne lub zajmujących się sportami wyczynowymi. Oczywiście może z niego skorzystać każdy, kto uczestniczy w zajęciach sportowych lub uprawia sport.

Obecnie coraz częściej korzystamy z usług ubezpieczeniowych przez internet z pominięciem oddziałów czy pośredników. Głównym argumentem przemawiającym za tym jest cena usługi. W zależności od towarzystwa i zakresu usług wartość polis różni się nawet kilkaset złotych. Ubezpieczyciele mają na swoich stronach internetowych zamieszczone gotowe już aplikacje, które umożliwiają zawarcie podstawowych umów. Czasami są korygowane w trakcie rozmowy telefonicznej z przedstawicielem. Decydując się na ubezpieczenie on-lin warto przejrzeć ofert wielu ubezpieczycieli i porównać ich oferty.


                                                                
Wszystkie artykuły opublikowane w portalu www.finanseps.pl są wyłącznie informacyjne. Szczegółowe informacje udzielą Państwu doradcy kredytowi.